המסע להגשמה עיסקית ואישית

עדה אופיר. יוני 2021

ארז קינן התחיל את דרכו כמוזיקאי, אומן. הגשים חלום ילדות: להצליח ולפרנס משפחה כמפיק מוזיקלי, מלחין ויוצר.
הוא היה מפיק מוזיקלי בהפקות גדולות בארץ ובחו"ל עם מיטב האומנים, וניהל מוזיקלית את טקס הפתיחת המכביה .
אבל משהו שם, בער בו קצת אחרת ואחרי תהליך למידה ושינוי, שבו הוא רוכש כלים ומתפתח בתחום השיווק הדיגיטלי, נולד עסק שמטרתו לעזור לאומנים, יועצים ומאמנים, להרוויח יותר ולעבוד פחות.

| איך הכל התחיל?

"במקור אני מוזיקאי, למדתי בבי"ס רימון והגעתי להישגים משמעותיים בקריירה. החדשנות הייתה בעורקי, תמיד המצאתי דברים חדשים.
אחרי בית הספר, הקמתי עם בת הזוג שלי דאז, מופע קרקס, זה היה מופע גדול וייחודי שהציג באולמות גדולים בארץ. זו גם הייתה הפעם הראשונה שפגשתי בעולם היזמות".

"שהפרק הזה הסתיים הקמתי הרכב דאנס מיוחד ששילב די.ג'יי ונגנים בשם Tanto project באותה תקופה השילוב היה חדשני.
עשינו מוזיקה טובה שהפכה ללהיטים , החתימו אותנו בארה"ב, השמיעו אותנו בתחנות הרדיו השונות, זה תפס מאד בטורקיה ויוון, שם כיכבנו במקומות הראשונים.
הוזמנו לנגן בהשקות, פסטיבלים, יצרנו מוזיקה שהגיעה לסדרות בניו-זילנד ואוסטרליה.
כמו-כן, בארץ התקדמתי כמפיק מוזיקלי ומלחין בתחום האירועים העיסקיים, פרטיים והציבוריים השיא מבחינתי היה כאשר הפקתי וניהלתי מוזיקלית את טקס פתיחת המכביה, חניכת גשר המייתרים בירושליים,ועוד מאות אירועים.
היתה לי הזכות לעבוד עם מיטב האומנים כאן כמו: ריטה ודיויד ברוזה, אברהם טל, שירי מימון, ורבים אחרים , ניצחתי וכתבתי לתזמורות והגשמתי חלום".

משתף קינן.

ארז קינן  מגשים חלומות כמלחין ומפיק מוזיקלי בינלאומי.

ארז קינן יוצרים לחופשי-2014-2019:
עוזר לאמנים ליצור הכנסות מהעיסוק
המוזיקלי שלהם.

| איפה נולד השינוי?

"זה התחיל בהיבט המשפחתי, רציתי להוריד במינון הופעות, לגדל את הילדים, להיות בבית אבל היה לזה היבט כלכלי גם, הרעיון היה להצליח לייצר עוד הכנסה, בפחות זמן, ולהיות יותר בצד של הביזנס.
ב 2012 חיפשתי להתמקצע בשיווק דיגיטלי והתחלתי ללמוד ולהשקיע את הכסף שלי בניסוי וטעיה והמון למידה. התאהבתי בתחום, התמחתי בבניית משפכי שיווק, קופירייטינג. והקריירה שלי קיבלה תפנית."

בתקופה הזו, קינן צבר ניסיון בפרסום, שיווק, כתיבה שיווקית, וובינרים ומכירות אונליין רשימה תפוצה, צ'אטבוטים ומבין את הערך העצום שיש בעולם הדיגיטלי.

קינן פותח עסק בשם "יוצרים לחופשי" שמטרתו לעזור למוזיקאים בשיווק:
מלמד אותם איך לשווק בעצמם בפייסבוק, ביוטיוב, בונה קורסים דיגיטליים ולמעשה מקיף את כל תחום שיווק האון ליין.

אחת התוכניות המובילות היא LEAD YOURE DREAM – תכנית הליווי המקצועית הראשונה שייצר ובה משלב אלמנטים שונים של שיווק, לצד פיתוח אישי ועסקי.
קינן  מביא את הניסיון ב- NLP, הכשרה שעשה עוד ב-2005, לצד לימודי קבלה, חקירת דרכים רוחניות והתפתחות אישית שמלווים אותו ב- 15 שנים האחרונות  ואת זה מביא לידי ביטוי בליווי הלקוח, שילוב מנצח של כל עולמות התוכן.

אם היית צריך לבחור תכונה מובילה שלך, מה זה היה?

 "אני אוהב לעזור, לתת שירות, אני מתחבר לאנשים. אני מביא איתי שלל כובעים משום שאני גם מלווה בהתפתחות אישית וגם עסקית,
לכן זה הוביל אותי לעזור למאמנים ויועצים, משום שגם הם עוזרים לאחרים ואני מרגיש שעזרתי ככה ליותר אנשים בעולם, זו תחושה שאין לה תחליף".  

קינן מוסיף "אחרי "יוצרים לחופש" הגיעו  מהלקוחות שלי, בקשות לקידום, הבנתי שזו הזדמנות נוספת, למנף את הידע שיש לי בשיווק ולעזור לאנשים לעבור תהליך.
להתחדד לי שלא מספיק רק להעניק מעטפת שיווק, הלקוחות שלי זקוקים לאסטרטגיה חדשה- כך נולד הסיסטם של פיתוח שירות הפרימיום ליועצים ומאמנים. פתחתי עבור הלקוחות שלי, משפך שיווקי מוגדר, שעוזר להם למכור את שירות הפרמיום שלהם."

לא מספיק רק להעניק מעטפת שיווק, הלקוחות שלי זקוקים לאסטרטגיה חדשה!

קראנו לעסק ׳המאסטרים׳.

גייסתי צוות של מומחים:
כתיבת תוכן, עיצוב, קמפיינרים, ניהול פרויקטים, עריכה ומכירות ואנחנו כצוות עובדים על הלקוחות שלנו על השירות הכי משמעותי שלהם והכי רווחי שלהם, אנחנו עוזרים להם ליצור, לשווק ולמכור תכניות ליווי אישיות שעושות הבדל. כך אנחנו הופכים מאמנים למנטורים ויועצים לכאלו שעושים את ההבדל.

למה שירות פרמיום?

"מתמטיקה פשוטה, שירות פרימיום מאפשר לבעלי עסקים לעבוד פחות ולהרוויח יותר.
אני מכוון את היועצים שלי לתת שירות מקיף וטוב, שבדר"כ יסתיים בתוכנית ליווי ללקוחות שלהם. הם מייצרים חבילה מקיפה: אנחנו בונים משפך שיווקי מקיף, עם מקסימום תועלת. בסוף, התחושה היא, שאם אני עוזר להם לעבור תהליך שינוי- עשיתי את שלי."

עוד מסביר קינן
"אני אוהב תהליכי שינוי, שם נולדים חיבורים אישיים, מדייקים את העסק. הם רואים ומבינים מה הערך שלהם, בונה עבורם מערכת שבעזרתה יוכלו להגיע לאנשים, לתת שירות ייחודי, מייצרים מנגנון שמעביר אנשים, המתעניינים במשפך שיווקי שבסופו, הם יקנו את השירות המקיף, במחיר פרימיום. הנוסחה היא – להגיע לתוצאות טובות ולהרוויח יותר".

שתף בסיפור הצלחה

"מורה ליוגה, פנתה אלינו לשיווק הקורס הדיגיטלי. בנינו עבורה שירות פרמיום והיום היא מוכרת תוכנית ליווי ב- 9000 ש"ח.
הייתה אומנית שעזרנו לה לשבור מחסום ופחדים והיא התחילה למכור קורסים ותכניות ליווי באלפי שקלים. באופי שלי אני מביא המון סבלנות אני מאד מאמין באנשים, וזה מתחבר מצויין עם הצורך של מישהו שילך איתם וילווה אותם".

העסק של קינן גדל והתפתח, הוא מונה כיום כ-10 אנשי צוות מומחים בתחומם. הצוות לדבריו הוא כוח: מעצבת, בונה אתרים, מקדם פייסבוק, מומחה לינקדין, מומחה גוגל, כותבת תוכן ועוד.
כל זה במטרה להעניק מעטפת שיווקית ותמיכה מלאה בקפיצה שהלקוחות חווים בעסק, כתוצאה מפיתוח ומכירה של שירות הפירימיום. להניע אנשים ותהליכים.

מה עצת הזהב שלך לאנשים?

"אנשים רבים חשים תסכול בנוגע לתמחור, מרגישים שהם נותנים הרבה ומרוויחים מעט. לכן עצת הזהב שלי, היא לכתוב על דף את כל הדברים שהם יכולים לתת באופן אישי ללקוח אחד ולבנות מזה תהליך ליווי אישי מקיף ומעולה, בלי חשבו כמה זה עולה והאם יוכלו לשלם על זה, ואז לבוא אליינו ואנחנו נבנה את הסיסטם השיווקי והעיסקי ונעזור לו למכור את השירות הזה" 

ארז קינן

ארז קינן והצוות – העיקר זה האנשים

"גם לי היה קשה בפעם הראשונה" מוסיף קינן.

"לפני שנולד שירות הפירמיום הייתי קמפיינר, עבדתי המון, וקבלתי הרבה פחות. עד שבעצמי חוויתי את תרגיל כתיבת התמחור, ויצאתי מהתבנית.
לכן, עוד לפני שאנחנו צוללים לשירות הפרימיום, אנחנו עוברים תהליך,
אני עוזר להם ללמוד את הערך שהם נותנים, הזדמנות חדשה".

לסיכום, מה החזון שלך?

"אני רוצה לקדם את השיטה במטרה להיות בינלאומית. לעזור למאמנים, יועצים, לעשות שינוי אצל אנשים. יש לי המון סבלנות אני מאמין באנשים, נמצא לצידם לאורך כל הדרך.
לכן החזון שלי הוא להיות מוביל בתחום, לייצר שינוי בתפיסה השיווקית ,תפיסה אותנטית, פחות ופחות מניפולטיבית.

הרי בסוף הכל אנרגיה, תדר מושך תדר ואנשים מתחברים לאנשים המתאימים להם.

הנה כמה המלצות חמות מלקוחות מאד מרוצים המעידים על האיכפתיות והמקצועיות